Adana Mersin Antalya formaldehit

Sık Sorulan Sorular:


Pozitif Kimya San. Tic. Ltd. Şti. Tel:(0216) 394 06 16. Pozitif Kimya Limited Şirketi her türlü formaldehit ve diğer kimyevi maddelerin satış ve pazarlamasını yapmaktadır . Pozitif Kimya 2002 den beri kaliteli ve uygun fiyata formaldehit ve genel kimyevi maddelerin satışını yapmaktadır.

SSS: Adana Mersin Antalya formaldehit ?
Cevap: www.formaldehit.net sitesinden formaldehit hakkında geniş bilgi alabilirsiniz. Pozitif Kimya San. Tic. Ltd Şti. Pozitif Kimyevi Maddeler formaldehit satışı yapmaktadır. Sıvı olarak perakende ve toptan olmak üzere kimyasal satışlarımız mevcuttur. Formalin. Adana Mersin Antalya formaldehit nerede satılır. Türkiyenin her bölgesine ürün satışımız mevcuttur. formaldehit fiyatı alırken Pozitif Kimya Ltd Şti. den fiyat almayı unutmayınız. Firmamızdan uygun fiyata kaliteli formaldehit temin edebilirsiniz. . Tel (0216) 394 06 16 . Fax. (0216) 394 06 36

Kaliteli ÜRÜN,
Uygun FİYAT,
Zamanında TESLİMAT,
Dürüst TİCARET

Türkiyenin her yerine kimyasal satışımız vardır.
Pozitif Kimya Ltd Şti. uygun fiyatları, ithal ve yerli orjinal formaldehit ürünleri ile müşterilerine formaldehit tedariki noktasında kesintisiz hizmet vermektedir.

Satışını yaptığımız formaldehit ürünlerimiz ORJİNAL AMBALAJLARINDA dırlar.
formaldehit ürünlerimiz MSDS ve ANALİZ SERTİFİKALARINDA belirtilen yüksek KALİTE STANDARTLARI çerçevesinde satışa sunulmaktadır..

Pozitif Kimya Ltd. Şti. yanlızca KALİTELİ kimyasal hammadde satış ve pazarlaması yapar.
Firmamız toptan formaldehit satışı ve perakende formaldehit satışı yapmaktadır.
Diğer kimyasal ihtiyaçlarınız için lütfen bizimle temasa geçiniz.

 

 


 

flag_tr  flag_en 

Pozitif Kimya

Sipariş Hattı

0216 394 06 16

0507 538 48 48